برای نخستین بار، اشترودل رضوی به ‌صورت انبوه به کشور عراق صادر شد

مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی گفت: برای نخستین بار اشترودل رضوی در حجم بالا به کشور عراق صادر شد.

1396/12/26 شنبه
محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این حجم از صادرات شامل یک کانتینر 40 فوت یا به عبارتی 2 هزار کارتن انواع اشترودل‌های غذایی نظیر پیتزا، گوشت و قارچ، مرغ و بندری در بسته‌بندی‌های جعبه‌ای 4 عددی و کارتنی 36 عددی بوده است.
وی ادامه داد: در گذشته، اشترودل‌های شیرین مثل کراواسان و تاپ مغزدار در حجم بالا و نیز اشترودل‌های غذایی به صورت نمونه برای بازاریابی صادر شده که این برای نخستین بار است اشترودل‌های غذایی به صورت انبوه ارسال شده است.
مروارید اضافه کرد: اشترودل‌های غذایی با توجه به ماهیت محصول که سردخانه‌ای هستند، به نوعی جزء غذاهای فست فودی آماده به حساب می‌آیند و از طرفی نیاز به زنجیره پخش سردخانه‌ای و در نهایت گرمکن دارند. بنابراین این محصولات، از محصولات دیگر تولیدی شرکت متفاوت بوده و نیاز به بازاریابی و فعالیت جداگانه ای دارند.
وی با اشاره به نمایندگی‌های فروش محصولات نان رضوی در کشور عراق بیان کرد: این شرکت در حال حاضر در شهرهای بزرگ عراق نظیر بغداد، بصره، کربلا، نجف، حله، سماوه و کوت دارای نمایندگی فروش فعال محصولات خود است.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: این حجم صادرات از طریق بازاریابی، ارسال نمونه محصولات، مشارکت در نمایشگاه‌های بغداد و بصره و پیگیری‌های انجام شده توسط واحد صادرات شرکت طی سال گذشته محقق شده است.

مطالب مرتبط: No content items.

تصاویر مرتبط