تکمیل سبد محصولات نان رضوی با عرضه تولیدات جدید

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی گفت: به همت تلاشگران شرکت نان رضوی، چند محصول جدید توسط این شرکت تا پایان سال جاری به بازار عرضه می شود.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، کیک صبحانه خانواده و کیک روغنی قلبی بدون کاغذ توسط مهندسان شرکت نان قدس رضوی تولید خواهد شد.
وی برند معتبر رضوی و متبرک بودن آن را یکی از مهم ترین شاخصه های محصولات این شرکت در مقایسه با سایر رقبا دانست.
مروارید ادامه داد: علاوه بر این، می توان به کیفیت نسبی محصولات، قیمت مناسب برای مصرف کننده، تنوع مطلوب و تولید برای عموم جامعه و ... اشاره کرد.
وی با اشاره به تولید بیش از 200 محصول با طعم های مختلف توسط شرکت نان قدس رضوی، گفت: بخشی از این تولیدات در گروه محصولات رضوی شامل کیک های اسفنجی، ویفر، بیسکوئیت، دونات، کیک های روغنی، کلوچه و اشترودل است.
مروارید ادامه داد: محصولات نان و قنادی و نیز محصولات با عنوان برند ناب، تولیدات دیگر این شرکت را به خود اختصاص داده است.
وی اضافه کرد: محصولات برون سپاری شده نیز گروه دیگری از سبد کالایی شرکت به شمار می رود.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با بیان این که از ابتدای سال جاری، محصول نان قندی به سبد محصولات شرکت اضافه شده است، افزود: طی سال 1395، خطوط جدید دونات، ویفر و کیک روغنی در کارخانه راه اندازی شده است.

تاریخ خبر:95/12/15

مطالب مرتبط: No content items.

تصاویر مرتبط